Veetrasside hoolduspesu Kose alevikus
03. juuli

2020

Veetrasside hoolduspesu Kose alevikus
Prindi uudis Prindi uudis

OÜ Kose Vesi alustab 8. juulist 2020 joogivee kvaliteedi tagamiseks Kose aleviku veetorustike “õhk-vesi” pesu hooldustöid. Puhastamise käigus suunatakse veetorustikku õhku, mis segunedes veega eemaldab toru seintele kogunenud sette.

Vältimaks sette sattumist kinnistu sisesesse torustikku, suletakse hooldustööde ajaks kinnistu liitumispunktis olev maakraan.

Pärast maakraani taasavamist võib töödest põhjustatuna vesi olla mõnda aega punakat värvi  ja sisaldada tahkeid sette osasid. Juhul, kui vesi on ebakvaliteetse välimusega, keerake lahti külmavee kraan ning laske veel joosta kuni vesi on silmale puhas (sete on majasisesest torustikust välja pestud). Kui veesurve on tavapärasest nõrgem, tuleb üle kontrollida ning vajadusel puhastada majasisesel torustikul paiknevad filtrid ja segistitel sõelad.

Ennem hooldustöödega alustamist saadame teated konkreetse piirkonna klientidele teenuslepingutes toodud kontaktidele. Täpsem informatsioon on leitav ka jooksvalt OÜ Kose Vesi kodulehelt www.kosevesi.ee .

Share This :